Школа успішного лідера

Керівник школи – доктор економічних наук, професор Каламан Ольга Борисівна
Навчання у школі є безкоштовним, а по закінченню школи абітурієнти отримують додаткові бали при вступі на перший курс факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму МГУ.

Додаткова інформація за номером +38(096)831-11-12
Очікуємо саме на тебе!
Тренінги за темами:
Секрети тайм-менеджменту
Після проходження тренінгу слухачі оволодіють навичками виділення пріоритетів, навчаться наводити порядок у щоденних справах, встигати більше, орієнтуватися на досягнення результатів. Тайм-менеджмент у сучасному швидкоплинному світі є невід'ємною складовою повсякденного життя. Запропоновані під час тренінгу методики допоможуть досягати найвеличніші цілі, розуміти в чому полягає мистецтво «маленьких кроків» та з'ясують секрети підготовки до іспитів.
Основи ораторського мистецтва
Участь у тренінгу дає можливість дізнатися про основні прийоми публічних виступів, навчитися будувати вірну структуру доповіді, з'ясувати секрети спілкування з аудиторією, оволодіти навичками відповідей на питання та вміння концентрувати виступ на досягненні поставленої мети. Більшість з нас навіть не уявляє, які помилки ми постійно допускаємо, що робимо невірно, адже кожне слово або рух може стати причиною невдалого виступу. Але всьому цьому можливо навчитися на нашому тренінгу «Основи ораторського мистецтва».
Позитивні конфлікти
Тренінг допоможе розібратися із природою конфліктів, основними їх причинами, прямими та непрямими учасниками, осягнути філософію «інциденту», зрозуміти механізм трансформування конфліктної ситуації в конфлікт, покаже конструктивні і деструктивні сторони конфліктів та рівні прояву конфліктів. Все це дозволить усвідомити основні стратегії поведінки та методи вирішення конфліктів. Практичні поради та наочні актуальні приклади допоможуть кожному слухачеві усвідомити, що конфлікти дійсно можуть бути позитивними.
Підвищення особистої ефективності
Кожна людина у своєму житті прагне досягти найвищих результатів у всіх своїх справах та починаннях. Проте мало хто усвідомлює, як саме треба діяти та куди направляти свою енергію, як вірно формулювати цілі, як взаємодіяти із оточуючими, як спілкуватися, щоб спочатку почути, а потім вже бути почутим, чому потрібно спочатку оволодіти певним навиком, а потім вже чекати результатів від його застосування. Саме такий підхід до своїх досягнень використовують успішні люди. На тренінгу ми зможемо опанувати ці таємниці задля підвищення особистої ефективності.
Як стати успішним лідером
Звання «лідер» це мрія не лише багатьох успішних людей, але й початківців. Ще з дитинства нас вчать брати на себе відповідальність та вести за собою. Багато екранних персонажів нас навчають прийомам та вчинкам лідера. Проте це виходить далеко не у всіх. Що ж ми робимо не так? Яким є той секрет, що допомагає підкорювати найтяжчі вершини? Що бачать у своїй уяві великі лідери світу? Що таке «мислення лідера»? І чи кожен може стати лідером? Чи є то певна магія та дар від природи? На тренінгу ми знайдемо разом відповіді на всі ці питання. Після його проходження кожен учасник зможе самостійно намалювати шлях особистого успішного лідера.
Приходьте на
День відкритих дверей
у Міжнародному Гуманітарному Університеті
Фонтанська дорога, 33, Одеса

- екскурсія університетом
- презентація освітніх програм
- знайомство з викладачами
Made on
Tilda